Podlahy

Podlaha 2

Vybíráte podlahu, ale nevíte, jakou zvolit? Konkrétní druh podlahové krytiny je ideální vybírat s ohledem na konkrétní prostor a jeho zatížení a využívání.

Rádi vám poradíme, vaši novou podlahu vám přivezeme, a když si to budete přát, také odborně položíme.

Rozvoz po Kolíně ZDARMA

PVC - linoleum

PVC podlahoviny mohou být v designu imitace dřeva, dlažby a v dalších designech, vybírat můžete z nejrůznějších barev. PVC je vhodné do bytových i komerčních prostor a je vyráběno v různých tloušťkách. Linoleum je odolné a velmi dobře se udržuje.

PVC podlahoviny nabízíme nejen v rámci maloobchodu, ale naše aktivity jsme obohatili také o velkoobchodní prodej PVC Jupiter.

Marmoleum

Marmoleum patří mezi velmi kvalitní podlahové krytiny, je trvanlivé, má dobré izolační vlastnosti, a také se snadno udržuje. Výborně se hodí nejen do bytových prostor, lze je položit například i na podlahy do kanceláří a dalších prostor.

Důležité je, aby se vybrané marmoleum z hlediska designu hodilo do prostor, v nichž má být položeno, s konkrétním výběrem vám rádi pomůžeme.

Plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy nabízíme v nejrůznějších designech, včetně imitace dřeva, výběr vzorů je široký. Právě laminátové podlahy patří mezi krytiny, které pokládáme nejčastěji. Díky své cenové dostupnosti a modernímu designu jsou mezi zákazníky velmi oblíbené.

Pvc

Dřevěné plovoucí podlahy

Dřevěné plovoucí podlahy jsou výrazným designovým prvkem, který umocní celkový dojem z interiéru, vynikají svým vzhledem. Jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva. Informujte se v naší prodejně na konkrétní nabídku, rádi vám ukážeme vzorník. Potřebuje provést úpravu vaší stávající podlahy? I s tím vám rádi pomůžeme.

Korkové plovoucí podlahy

Korkové podlahy jsou pružné a měkké, jedná se o přírodní a vysoce ekologický produkt. Jsou vhodné jak do bytových, tak do komerčních prostor. Zajistíme i povrchovou úpravu.

Dřevěné podlahy

Klasické prkenné dřevěné podlahy jsou vyrobeny z masivního dřeva, hodí se nejen do chalup a starších venkovských staveb, ale samozřejmě i do moderních prostor. Dřevěné podlahy, které je nutné povrchově upravit, mají dobré izolační vlastnosti.

Příslušenství pro podlahy

V naší nabídce naleznete také podkladový materiál, spojovací materiál, lepidla, krycí lišty, přechodové profily, LED světla, prostředky na čištění podlahy a další produkty.

Navštivte náš showroom, kde si můžete jednotlivé typy podlah prohlédnout, nebo nás kontaktujte, jsme tu pro vás.